OTP Travel direkt: +36 1 486 6600
otptravel@otptravel.hu

Az OTP Travel managementje

Molnár Judit

ügyvezető igazgató
jmolnar@otptravel.hu

Lerch Edit

adminisztratív vezető
elerch@otptravel.hu

Czibulka Stella

gazdasági vezető
sczibulka@otptravel.hu

Ferenczy Zoltánné

menetjegy üzletágvezető
iferenczy@otptravel.hu

Dr. Gyenizse Dorottya

beutaztatási és belföldi üzletágvezető
dgyenizse@otptravel.hu

Bagoly Tamás

kiutaztatási üzletágvezető
tbagoly@otptravel.hu

Volter Gábor

informatikai vezető
gvolter@otptravel.hu

Sármezey Andrea

minőségbiztosítási vezető
asarmezey@otptravel.hu

Mikola György

marketing vezető
gymikola@otptravel.hu

Hívjon minket!

+36 1 486 6600
Szakértőink minden utazási kérdése
kapcsán állnak rendelkezésére!

Keressünk együtt!

Személyes Utazási Szaktanácsadóink
az Ön igényei megismerése után
a legmegfelelőbb utat állítják össze!

Találkozzunk!

Irodáinkban
személyesen állunk
az Ön rendelkezésére!

  Kövessen minket: