Élmények a világ körül

Keresés

Állásajánlatok

Üzleti utazásokat szervező munkatárs

Az OTP Travel üzleti utazásokat szervező egységéhez angolul beszélő munkatársat keres.
Feladatok: menetjegyek, szállás, bérautó, transzfer foglalása, kapcsolattartás az ügyfelekkel
A fényképes szakmai önéletrajzokat az info@otptravel.hu email címre várjuk.

Értékesítő munkatárs

Az OTP Travel repülőtéri és kecskeméti irodájába angolul beszélő értékesítő munkatársakat keres.

Számviteli munkatárs

Az OTP Travel budapesti központjába számviteli munkatársat keres.

Feladatok:

- Bejövő számlák, bankbizonylatok könyvelése, az integrált vállalatirányítási rendszerben való rögzítés.
- Adók könyvelése, egyeztetés az adószámlákat kezelő hatóságokkal
- Analitikus nyilvántartások vezetése excelben
- Ellenőrzési, egyeztetési feladatok ellátása
- Hóvégi zárással kapcsolatos egyeztetések, vegyes könyvelési tételek feldolgozása az integrált vállalatirányítási rendszerben

Elvárások:

- Legalább középfokú szakirányú végzettség (min. középiskola)
- Mérlegképes könyvelői képesítés, és legalább 3 év szakmában eltöltött gyakorlat
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Precíz, határidőre történő munkavégzés
 - Csapatszellem

A fényképes szakmai önéletrajzokat az info@otptravel.hu email címre várjuk.

Adminisztratív munkatárs

Az OTP Travel budapesti központjába adminisztratív munkatársat keres. A gyors és precíz munkavégzés előnyt jelent.

A fényképes önéletrajzokat az info@otptravel.hu email címre várjuk.

Utazásszervező munkatárs

Az OTP Travel angolul társalgási szinten beszélő utazásszervező munkatársat keres. A munkavégzés helye Szeged.