Élmények a világ körül

Keresés

Az OTP Travel managementje

Molnár Judit

ügyvezető
jmolnar@otptravel.hu
 

Tuka Marianna

operatív igazgató
tuka.marianna@otptravel.hu
 

Lerch Edit

adminisztratív igazgató
elerch@otptravel.hu
 

Czibulka Stella

gazdasági vezető
sczibulka@otptravel.hu
 

Bauer Csilla

menetjegy üzletág és hálózati vezető
csbauer@otptravel.hu
 

Dr. Gyenizse Dorottya

beutaztatási és belföldi üzletágvezető
dgyenizse@otptravel.hu
 

Bagoly Tamás

kiutaztatási üzletágvezető
tbagoly@otptravel.hu
 

Sármezey Andrea

minőségbiztosítási vezető
asarmezey@otptravel.hu
 

Tófalvi Réka

termékfejlesztési vezető
rtofalvi@otptravel.hu
 

Szász Gergő

marketing vezető
gszasz@otptravel.hu
 

Volter Gábor

informatikai vezető
gvolter@otptravel.hu