OTP Travel direkt: +36 1 486 6600
otptravel@otptravel.hu

Az OTP Travel managementje

Molnár Judit

ügyvezető igazgató
jmolnar@otptravel.hu

Tuka Marianna

operatív igazgató
tuka.marianna@otptravel.hu

Lerch Edit

adminisztratív igazgató
elerch@otptravel.hu

Czibulka Stella

gazdasági vezető
sczibulka@otptravel.hu

Bauer Csilla

corporate és hálózati vezető
csbauer@otptravel.hu

Dr. Gyenizse Dorottya

beutaztatási és belföldi üzletágvezető
dgyenizse@otptravel.hu

Bagoly Tamás

kiutaztatási üzletágvezető
tbagoly@otptravel.hu

Volter Gábor

informatikai vezető
gvolter@otptravel.hu

Sármezey Andrea

minőségbiztosítási vezető
asarmezey@otptravel.hu

Mikola György

marketing vezető
gymikola@otptravel.hu