Élmények a világ körül

OTP Travel irodák

Budapest

OTP Travel - Budapest, VI. ker. Andrássy út 29.

Nyitva tartás: hétfő-péntek: 9:00-18:00

Telefon: +36-1-374-7283, 374-7284
E-mail: vakacio@otptravel.hu
Ferenczi-Katalin

Ferenczi Katalin

irodavezető

kferenczi@otptravel.hu

Telefon: +36-1-374-7290
Boros Kata

Boros Kata

irodavezető helyettes

kboros@otptravel.hu

Telefon: +36-1-354-7339
Szegedi Annamária

Szegedi Annamária

utazási tanácsadó

aszegedi@otptravel.hu

Telefon: +36-1-486-6063
Ágoston Zsuzsa

Ágoston Zsuzsa

utazási tanácsadó

zsagoston@otptravel.hu

Telefon: +36-1-343-2181

Budapest

OTP Travel - Liszt Ferenc Repülőtér 2B Terminál, galéria szint

Nyitva tartás: hétfőtől-vasárnapig, 6-22h

Telefon: +36-1-279-3769
E-mail: repter@otptravel.hu

Debrecen

OTP Travel - Debrecen, Csapó utca 40.

Nyitva tartás: hétfő: 9:00-18:00, kedd-péntek:  9:00-17:00

Telefon: +36-52-422-588, 342-066
E-mail: debrecen@otptravel.hu
Györgyné Ferenczi Katalin

Györgyné Ferenczi Katalin

irodavezető

katiferenczi@otptravel.hu

Telefon: +36-52-422-588

Kiss Ildikó

Kiss Ildikó

utazási tanácsadó

ikiss@otptravel.hu

Telefon: +36-52-422-588
Oláh-Dobszai Andrea

Oláh-Dobszai Andrea

utazási tanácsadó

adobszai@otptravel.hu

Telefon: +36-52-422-588

Győr

OTP Travel - Győr, Bajcsy Zs. út 52/b.

Nyitva tartás: hétfő: 8:30-18:00, kedd-péntek:  8:30-17:00

Telefon: +36-96-311-249
E-mail: gyor@otptravel.hu
Renczes Attila

Renczes Attila

irodavezető

arenczes@otptravel.hu

Telefon: +36-96-311-249
Papp-Séra Nikolett

Papp-Séra Nikolett

utazási tanácsadó

nsera@otptravel.hu

Telefon: +36-96-311-249

Kaposvár

OTP Travel - Kaposvár, Széchenyi tér 2.

Nyitva tartás: hétfő: 8:30-18:00, kedd-péntek:  8:30-17:00

Telefon: +36-82-415-999
E-mail: kaposvar@otptravel.hu
Braun Enikő

Braun Enikő

irodavezető

ebraun@otptravel.hu

Telefon: +36-82-415-999
Thúry-Nagy Tímea

Thúry-Nagy Tímea

utazási tanácsadó

tthury@otptravel.hu

Telefon: +36-82-415-999

Kecskemét

OTP Travel - Kecskemét, Deák Ferenc tér 6.

Nyitva tartás: hétfő: 9:00-18:00, kedd-péntek:  9:00-17:00

Telefon: +36-76-416-580
E-mail: kecskemet@otptravel.hu
Varga-Farkas Anett

Varga-Farkas Anett

irodavezető

afarkas@otptravel.hu

Telefon: +36-76-416-580
Szilágyi Evelin

Szilágyi Evelin

utazási tanácsadó

eszilagyi@otptravel.hu

Telefon: +36-76-416-580

Nyíregyháza

OTP Travel - Nyíregyháza, Hősök tere 2.

Nyitva tartás: hétfő: 8:30-18:00, kedd-péntek:  8:30-17:00

Telefon: +36-42-504-303, 504-304
E-mail: nyiregyhaza@otptravel.hu
Balatánszkiné Tisza Melinda

Balatánszkiné Tisza Melinda

irodavezető

mtisza@otptravel.hu

Telefon: +36-42-504-303
Tóth Éva

Tóth Éva

utazási tanácsadó

etoth@otptravel.hu

Telefon: +36-42-504-304

Pécs

OTP Travel - Pécs, Ferencesek utca 2.

Nyitva tartás: hétfő: 9:00-18:00, kedd-péntek:  9:00-17:00

Telefon: +36-72-587-440, 587-441, 587-442
E-mail: pecs@otptravel.hu
Szakály Bernadette

Szakály Bernadette

irodavezető

bszakaly@otptravel.hu

Telefon: +36-72-587-441
Elekes Krisztina

Elekes Krisztina

utazási tanácsadó

kelekes@otptravel.hu

Telefon: +36-72-587-440

Szeged

OTP Travel - Szeged, Kárász utca 15.

Nyitva tartás: hétfő: 9:00-18:00, kedd-péntek:  9:00-17:00

Telefon: +36-62-552-552
E-mail: szeged@otptravel.hu
Sinkó Mariann

Sinkó Mariann

irodavezető

msinko@otptravel.hu

Telefon: +36-62-552-552
Borosné Hegyi Judit

Borosné Hegyi Judit

utazási tanácsadó

jhegyi@otptravel.hu

Telefon: +36-62-552-552

Székesfehérvár

OTP Travel - Székesfehérvár, Marosi Arnold utca 1.

Nyitva tartás: hétfő: 8:30-18:00, kedd-péntek:  8:30-17:00

Telefon: +36-22-479-163
E-mail: szekesfehervar@otptravel.hu
Horváth Andrea

Horváth Andrea

utazási tanácsadó

ahorvath@otptravel.hu

Telefon: +36-22-479-165
Müller Judit

Müller Judit

utazási tanácsadó

jmuller@otptravel.hu

Telefon: +36-22-479-164

Hívjon minket!

+36 1 486 6600
Szakértőink minden utazási kérdése
kapcsán állnak rendelkezésére!

Keressünk együtt!

Személyes utazási szaktanácsadóink
az Ön igényei megismerése után
a legmegfelelőbb utat állítják össze!

Segítünk!

Irodáinkban
személyesen állunk
az Ön rendelkezésére!