Élmények a világ körül

Keresés
OTP Travel irodák

Budapest

OTP Travel - 1065 Budapest, Andrássy út 29.

Nyitva tartás: hétfő-péntek: 9:00-18:00

Telefon: +36-1-374-7283, 374-7284
E-mail: vakacio@otptravel.hu
Ferenczi-Katalin

Ferenczi Katalin

irodavezető

kferenczi@otptravel.hu

Telefon: +36-1-374-7290
Boros Kata

Boros Kata

irodavezető helyettes

kboros@otptravel.hu

Telefon: +36-1-354-7339
Ágoston Zsuzsa

Ágoston Zsuzsa

utazási tanácsadó

zsagoston@otptravel.hu

Telefon: +36-1-486-6061
Brna Brigitta Stella

Brna Brigitta Stella

utazási tanácsadó

bbrna@otptravel.hu

Telefon: +36-1-374-7284
Kiss Magdolna

Kiss Magdolna

utazási tanácsadó

mkiss@otptravel.hu

Telefon: +36-1-374-7287
Németh Noémi

Németh Noémi

utazási tanácsadó

nnemeth@otptravel.hu

Telefon: +36-1-374-7283

Budapest

OTP Travel - Liszt Ferenc Repülőtér 2B Terminál, galéria szint

Nyitva tartás: hétfő-vasárnap, 8:00-20:00

Telefon: +36-1-279-3769
E-mail: repter@otptravel.hu

Debrecen

OTP Travel - 4024 Debrecen, Csapó utca 40.

Nyitva tartás: hétfő: 9:00-18:00, kedd-péntek:  9:00-17:00

Telefon: +36-52-422-588, 342-066
E-mail: debrecen@otptravel.hu
Györgyné Ferenczi Katalin

Györgyné Ferenczi Katalin

irodavezető

katiferenczi@otptravel.hu

Telefon: +36-52-422-588

Kiss Ildikó

Kiss Ildikó

utazási tanácsadó

ikiss@otptravel.hu

Telefon: +36-52-422-588
Oláh-Dobszai Andrea

Oláh-Dobszai Andrea

utazási tanácsadó

adobszai@otptravel.hu

Telefon: +36-52-422-588
Oláhné Kiss Beáta

Oláhné Kiss Beáta

utazási tanácsadó

bkiss@otptravel.hu

Telefon: +36-52-422-588

Győr

OTP Travel - 9022 Győr, Bajcsy Zsilinszky út 52/b.

Nyitva tartás: hétfő: 9:00-18:00, kedd-péntek:  9:00-17:00

Telefon: +36-96-311-249
E-mail: gyor@otptravel.hu
Renczes Attila

Renczes Attila

irodavezető

arenczes@otptravel.hu

Telefon: +36-96-311-249
Keresztes Regina

Keresztes Regina

utazási tanácsadó

rkeresztes@otptravel.hu

Telefon: +36-96-311-249
Világhy Zita

Világhy Zita

utazási tanácsadó

zvilaghy@otptravel.hu

Telefon: +36-96-311-249

Kaposvár

OTP Travel - 7400 Kaposvár, Széchenyi tér 2.

Nyitva tartás: hétfő: 9:00-18:00, kedd-péntek:  9:00-17:00

Telefon: +36-82-415-999
E-mail: kaposvar@otptravel.hu
Thúry-Nagy Tímea

Thury-Nagy Tímea

utazási tanácsadó

tthury@otptravel.hu

Telefon: +36-82-415-999
Thúry-Nagy Tímea

Bandur Anikó

utazási tanácsadó

abandur@otptravel.hu

Telefon: +36-82-415-999

Kecskemét

OTP Travel - 6000 Kecskemét, Deák Ferenc tér 6.

Nyitva tartás: hétfő: 9:00-18:00, kedd-péntek:  9:00-17:00

Telefon: +36-76-416-580
E-mail: kecskemet@otptravel.hu
Szilágyi Evelin

Szilágyi Evelin

irodavezető

eszilagyi@otptravel.hu

Telefon: +36-76-416-580
Szilágyi Zsófia

Szilágyi Zsófia

utazási tanácsadó

zsszilagyi@otptravel.hu

Telefon: +36-76-416-580
Török Edina

Török Edina

utazási tanácsadó

etorok@otptravel.hu

Telefon: +36-76-416-580

Nyíregyháza

OTP Travel - 4400 Nyíregyháza, Hősök tere 2.

Nyitva tartás: hétfő: 9:00-18:00, kedd-péntek:  9:00-17:00

Telefon: +36-42-504-303, 504-304
E-mail: nyiregyhaza@otptravel.hu
Balatánszkiné Tisza Melinda

Balatánszkiné Tisza Melinda

irodavezető

mtisza@otptravel.hu

Telefon: +36-42-504-303
Tóth Éva

Tóth Éva

utazási tanácsadó

etoth@otptravel.hu

Telefon: +36-42-504-304
Wittinger Zsuzsa

Wittinger Zsuzsa

utazási tanácsadó

zswittinger@otptravel.hu

Telefon: +36-42-504-304

Pécs

OTP Travel - 7624 Pécs, Ferencesek utca 2.

Nyitva tartás: hétfő: 9:00-18:00, kedd-péntek:  9:00-17:00

Telefon: +36-72-587-440, 587-441, 587-442
E-mail: pecs@otptravel.hu
Szakály Bernadette

Szakály Bernadette

irodavezető

bszakaly@otptravel.hu

Telefon: +36-72-587-441
Delics Dalma

Delics Dalma

utazási tanácsadó

ddelics@otptravel.hu

Telefon: +36-72-587-442
Nagy Roberta

Nagy Roberta

utazási tanácsadó

rnagy@otptravel.hu

Telefon: +36-72-587-440

Szeged

OTP Travel - 6720 Szeged, Kárász utca 15.

Nyitva tartás: hétfő: 9:00-18:00, kedd-péntek:  9:00-17:00

Telefon: +36-62-552-552
E-mail: szeged@otptravel.hu
Borosné Hegyi Judit

Borosné Hegyi Judit

irodavezető

jhegyi@otptravel.hu

Telefon: +36-62-552-552
Kanyó Alexandra

Kanyó Alexandra

utazási tanácsadó

akanyo@otptravel.hu

Telefon: +36-62-552-552
Szegő Zsuzsanna

Szegő Zsuzsanna

utazási tanácsadó

zsszego@otptravel.hu

Telefon: +36-62-552-552

Székesfehérvár

OTP Travel - 8000 Székesfehérvár, Marosi Arnold utca 1.

Nyitva tartás: hétfő: 9:00-18:00, kedd-péntek:  9:00-17:00

Telefon: +36-22-479-163
E-mail: szekesfehervar@otptravel.hu
Horváth Andrea

Horváth Andrea

utazási tanácsadó

ahorvath@otptravel.hu

Telefon: +36-22-479-165
Müller Judit

Müller Judit

utazási tanácsadó

jmuller@otptravel.hu

Telefon: +36-22-479-164

Hívjon minket!

+36 1 486 6600
Szakértőink minden utazási kérdése
kapcsán állnak rendelkezésére!

Keressünk együtt!

Személyes utazási szaktanácsadóink
az Ön igényei megismerése után
a legmegfelelőbb utat állítják össze!

Segítünk!

Irodáinkban
személyesen állunk
az Ön rendelkezésére!